Venezia

Naše dobrodružství začalo v pátek, kdy jsme nastoupili do autobusu a vydali se směr Itálie. Jakmile ze mě opadla nervozita z dlouhé cesty, ...

Naše dobrodružství začalo v pátek, kdy jsme nastoupili do autobusu a vydali se směr Itálie. Jakmile ze mě opadla nervozita z dlouhé cesty, začala jsem se šíleně těšit. Čekal mě krásný den s přítelem v Benátkách, kde se dokonce zrovna konal karneval. Do Benátek i do Itálie jsem jela poprvé, a tak jsem byla moc zvědavá.
Bohužel, počasí nám nepřálo. Ne, že by nám vadilo nějaké to zafoukání větříčku, nebo pár kapek deště, ale tohle bylo vážně něco. Od rána do večera chodit s botami plnými vody a promočeným oblečením, to není moc příjemné. Nebýt deště, užili bychom si to víc. O to větší ale máme zážitky, jsem si jistá, že na tohle nikdy nezapomeneme! A Benátky, ty jsou vážně překrásné! Pořádná dávka fotek, co říkáte? Snad se vám líbily :) 

You Might Also Like

15 komentářů

 1. Hodně povedené fotky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Krásný fotky! :) A ten déšť jim dodává takovou zvláštní atmosféru :)

  ReplyDelete
 3. musí to tam být určitě úžasné, jednou bych se tam taky chtěla podívat :)
  pěkné fotky! :)

  ReplyDelete
 4. Muselo to tam být úchvatné! Doufám, že z toho počasí nebudeš nemocná :)

  ReplyDelete
 5. úchvatné fotky opravdu :)

  ReplyDelete
 6. Krásně fotky!!! Já jsem v Benátkách jednou taky byla a moc se mi tam líbilo!!! A mohla bych se zeptat (nevim jestli na to sem budeš chtít odpovídat..ale zkusím to:D), na kolik vás to s přítelem vyšlo s cestou a ubytováním?:) Chceme o prázdninách třeba jen na 3 dny taky do Itálie:) možná spíš do Říma pro změnu:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju :) My jsme byli jen na jednodenním zájezdu, takže bez ubytování (to tam vyjde dost draho). Zájezd stál něco přes 1000 pro každého, plus jsme dopláceli za loď dohromady 44 euro :) Tak ať vám to vyjde! :)

   Delete
 7. vypadá to skvěle, hned bych jela taky:)

  ReplyDelete
 8. I přes to počasí to muselo být úžasné :)) A ty fotky jsou opravdu moc pěkné :))

  ReplyDelete
 9. Benátky musí být nádherné i mimo období karnevalu. úžasný výlet :)

  ReplyDelete

Děkuji za všechny komentáře ♥

Flickr Images